Med de ting jeg laver med min schæferhund.
Den 11.11.20222 🙂
I får lige lidt herfra os, det går lidt bedre eller nej det går op og ned med mit ben jeg bliver snart skøre af det, ja ja så sige i jo bare jeg er jo skør men det gør ikke noget vel Yannie bare vi hygge os med det ikke hihi ;-)
Jeg skal ind på sygehuset igen hvor vi skal se hvad de kan gør da de selv sige det ikke skal gør så ondt lige nu, så vi må se hvad der sker når jeg kommer ind til dem igen, men eller er det lidt okay med mig kun lidt.
Lille mor får gået nole gode tur med Yannie at de er begyndt gå i skoven som jeg ellers gør med Yannie det gør mig bare så glad lille mor tage i skoven da hun ikke kan li gør selv men hun har jo Yannie så Yannie skal nok passe på lille mor ikke Yannie når far ligger bare på gulvet hihi
I får lige en video med Yannie der skal finde en pin som lille mor har gemt og Yannie skal finde den, og i ser også hvor Yannie hoppe over en træstamme der ligge på jordet jo jo Yannie kan lidt endnu selv om man er over de 11 år nu.. Så må i jo se om i kan se Yannie finde den pin til lille mor.
Det var lidt fra os tre til jer derude knus og kram herfra os.
Yannie og lille mor og Johnny ❤
Seneste kommentarer
03.11 | 08:16
Hej Leif det går lidt bedre kun kun lidt, jeg kommer ikke til lave noget i 2022 med konkurrence det er slut nu, vi vil kun lave hygge ting med spor og nosework, hvornår har i den sidste træning
01.11 | 12:40
hej Jonny håber vi snart ses igen hilsen leif
23.04 | 10:14
Hejsa Johnny og yannie
Syntes det er længe siden der har været nyt fra jer ... Tænker om i er okay ???
Tænker på jer ♥️🐾🤗
24.09 | 05:31
Hej Birthe. Tak for din hilsen på hjemmeside ja det er så skønt det med Yannie. Hils Jan herfra os. Johnny og Yannie